Kurumsal

BAŞARI ASLA TESADÜF DEĞİLDİR

Zorlu müteahhitlik faaliyetlerinin öncü kuruluşlarından biri, aynı zamanda da çalışkan, değerlerine bağlı ACS Enerji şirketinin temelleri 2005 yılında kurulmuştur.

ACS Enerji; Türkiye, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Kafkasya, Orta Asya, Doğu ve Orta Avrupa'da büyük başarıları olan uluslararası bir yüklenici olarak saygın bir isimdir. Geniş çaplı faaliyetleri ağır inşaat işlerinden rafineriler ve petrokimya tesislerine; uydu kentlerden büyük endüstriyel işleme tesislerine; boru hatlari ve deniz yapılarından güç tesisleri, elektrik ve iletişim işlerine kadar çeşitlilik göstermektedir.

Başlangıçta sadece mühendislik, tasarım ve danışmanlık hizmetleri vermekte iken müşterilerin ve piyasanın ihtiyacına paralel olarak Altyapı, Üstyapı ve Endüstriyel tesis projelerinde yapım işlerine de girmiştir.

Kardeş şirketleri ve stratejik ortaklıklarıyla beraber ACS Enerji hizmetlerini dünya çapında çok çeşitli müşterilere kadar ulaştırabilmektedir. ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007 ve ISO 27001:2013 sertifikalı bir şirket olan ACS Enerji "sürekli gelişme" "ekip çalışmasına" olan sıkı inancı vasıtasıyla mükemmeliyeti hedefleyen yüksek kalite standartlarına kendini adamıştır.

22

ÜLKE

255

PERSONEL

160

PROJE

67

ARAÇ